Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

Дата: 25 грудня 2023 о 10:15

Трудівський заклад загальної середньої освіти

Кілійської міської ради

НАКАЗ

21 грудня 2023 року                                                                   № 130

Відповідно до вимог чинного законодавства України з охорони праці та безпеки життєдіяльності, Кодексу Цивільного захисту України, законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про дорожній рух», «Про правовий режим воєнного стану» (зі змінами), Указу Президента України від 6 листопада 2023 року № 734/2023 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669 «Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти», Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від15.08.2016 № 974, на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.12.2023 № 1/19632, Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися із здобувачами освіти під час освітнього процесу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2019 року № 659, наказу Відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради від 21.12.2023 № 228 «Про заходи з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул 2023/2024 навчального року, Новорічних та Різдвяних свят»,  з метою організації роботи, спрямованої на запобігання дитячому травматизму серед учнів та вихованців закладів освіти Кілійської міської ради

Наказую:

1. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Оксані ЧУМАЧЕНКО:
    1. Забезпечити виконання заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул 2023/2024 навчального року, Новорічних та Різдвяних свят, проведення профілактичної роботи щодо запобігання виникненню нещасних випадків з учнями та вихованцями Трудівського ЗЗСО.
    2. Здійснювати контроль за проведенням профілактичної роботи щодо запобігання виникненню нещасних випадків з учнями та вихованцями закладу загальної середньої освіти  на час проведення зимових канікул 2023/2024 навчального року.
    3. У разі виникнення нещасного випадку з учнями, вихованцями закладу освіти невідкладно інформувати Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради, відповідно до вимог нормативно-правових актів України.
    4. Довести до відома педагогічних працівників алгоритм дій у разі виникнення нещасних випадків з дітьми.
    5. Секретарю забезпечувати змістовне наповнення та функціонування розділу вебсайту закладу освіти із питань запобігання дитячому травматизму.
    6. Інформувати Відділ освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради про виконання даного наказу до 28.12.2023.
  2. Класним керівникам 1-11-х класів:

2.1.Організувати проведення обов’язкових інструктажів із здобувачами освіти з питань безпеки життєдіяльності перед початком зимових канікул, Новорічних та Різдвяних свят тощо (з питань дій у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації у тому числі сигналу «Повітряна тривога», дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки та безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни у період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях з незнайомими людьми та підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок та водоймищ, що вкриті кригою, правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, щодо заборони використання піротехніки тощо), запобігання та протидії проявам булінгу (цькування), випадкам жорстокого поводження з дітьми, усіх проявів насилля та недопущення деструктивної поведінки з реєстрацією у відповідних журналах.

2.2.Провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків.

1. Довести до відома батьків учнів алгоритм дій у разі виникнення нещасних випадків з дітьми.

2.4.У разі виникнення нещасного випадку з учнями, вихованцями невідкладно інформувати заступника директора з навчально-виховної роботи Чумаченко О.І.

2.5.Довести до відома батьків учнів, вихованців алгоритм дій у разі виникнення нещасних випадків з дітьми.

3.  Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Чумаченко О.І.

Директор                                        Анастас ТРОХИМЧУК

З наказом ознайомлений (-на):

Оксана ЧУМАЧЕНКО

Тетяна ФУНТОВА

Тетяна БОНДАРЕНКО

Ніна ШАРГОРОДСЬКА

Вікторія ГАЖА

Антоніна ГАРАБА

Яна ГАВІРІЛЮК

Світлана РОША

Валентина ТРОХИМЧУК

Олена УСАТЕНКО

Майя БОНДАРЕНКО

Лідія ШАРГОРОДСЬКА

Ніна ІГНАТ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.