Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 10 чоловік

НаказПро проведення моніторингу ефективності організації та результативності підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році

Дата: 20 грудня 2023 о 09:22

ТРУДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

18.12.2023                                                                                  №

Про проведення моніторингу ефективності

організації та результативності підвищення

кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році

Курсова перепідготовка у закладі освіти у 2023 році здійснювалась згідно річного плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Заступницею директора з навчально-виховної роботи Тетяною Сас педагогічні працівники закладу були вчасно зареєстровані для проходження курсів підвищення кваліфікації при КЗОВ «Одеська академія неперервної освіти» та ІДГУ Центр післядипломної освіти. Під час реєстрації враховувались інтереси та бажання педагогів. Педагоги вчасно були ознайомлені із  датами проходження курсів підвищення кваліфікації.

Керуючись Порядком підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (затвердженим Кабінетом Міністрів України від 21 серпня 2019 р.№800, зі змінами в Постанові Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року№1133) педагогічні працівники подали адміністрації закладу освіти ксерокси свідоцтв про пройдені курси підвищення кваліфікації та ксерокси сертифікатів та клопотання про зарахування курсів підвищення кваліфікації.

На підставі викладеного вище та в «Довідці про підсумки підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році»

НАКАЗУЮ:

1. Заступниці директора з навчально-виховної роботи Тетяні Сас.:
    1. Щорічно розробляти орієнтовний та річний плани підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які затверджувати на засіданні педагогічної ради.
    2. Корегувати річний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників та надавати методичну допомогу.
    3. Періодично заслуховувати на нарадах при директорові питання підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
    4. Своєчасно робити замовлення на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до їх побажань.
  2. Педагогічним працівникам:
    1. Протягом вересня - грудня 2024 року сформувати план підвищення кваліфікації на 2025 рік і подати заступниці директора з навчально-виховної роботи Тетяні Сас.
    2. Щорічно проходити курси підвищення кваліфікації.
    3. Своєчасно здавати ксерокси документів про проходження курсів підвищення кваліфікації.
    4. Своєчасно подавати клопотання до педагогічної ради закладу про зарахування курсів підвищення кваліфікації.
  3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступницю директора з навчально-виховної роботи Тетяну Сас.

Директор                  Анастас ТРОХИМЧУК

З наказом ознайомлені:

Тетяна САС

Оксана ЧУМАЧЕНКО

Тетяна ФУНТОВА

Тетяна БОНДАРЕНКО

Вікторія ГАЖА

Антоніна ГАРАБА

Яна ГАВРІЛЮК

Едуард ГІРЖЕВ

Світлана РОША

Валентина ТРОХИМЧУК

Олена УСАТЕНКО

Майя БОНДАРЕНКО

Лідія ШАРГОРОДСЬКА

Галина КОЛОМІЄЦЬ

Катерина ГОРБАНЬ

Юрій ГОРБАНЬ

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.